Společnost Dvořan IZOLMONT Bzenec s.r.o. je jednou z nejdéle působících firem v oboru tzv. střech na klíč v České republice.


Ve stavebnictví a na trhu s hydroizolačními systémy se pohybujeme již od roku 1993, takže více než 30 let.

Historie

Pár slov k začátkům naší společnosti.

Rozpad gigantické firmy Stavební izolace Praha, kde jsem 30 let působil, mě dovedl k riskantní myšlence využít nabízený úvěr a založit jako FO firmu pod obchodním názvem František Dvořan – IZOLMONT. V začátcích byl náš největší zájem orientován na moravské firmy. V prvním roce své činnosti jsme zaměstnávali 7 pracovníků a dosáhli jsme hrubého obratu cca 6,5 mil. Kč.

O rok později se pomalu dostáváme do podvědomí investorů i v Čechách a pro nečekaný nárůst zakázek v pražském regionu jsme v roce 1995 zřídili pobočku firmy v Praze 4 Horní Roztyly. Pronajali jsme sklad, klempířskou dílnou i s ubytovací kapacitou.

Naše sídlo ve Bzenci se několikrát mění, proto jsme v roce 1996 kompletně zrekonstruovali starší budovu na náměstí Svobody č. 327 ve Bzenci, kterou využíváme dodnes.

Firmě se daří, investuje do vzdělání a postupně získává desítky certifikátů, opravňujících k aplikaci všech dostupných používaných výrobků. Odmítáme prosazování levných materiálů, nejsme tedy ničí dealer. Investorům zásadně navrhujeme nejvýhodnější materiály z hlediska poměru ceny a kvality.

Úzkostlivě střeženou kvalitu prováděných prací při rekonstrukci České národní banky v Praze a jiných významných stavbách nepřehlédl vrchní cechmistr České republiky pan Švarc a v roce 1999 jsme navrženi a posléze Hospodářskou komorou přijati ke členství v "Cechu klempířů, pokrývačů a tesařů ČR".

V roce 2002 jsme rozšířili zázemí firmy ve Bzenci o vlastní areál se skladem, klempířskou dílnou a stavebním dvorem o rozloze cca 1.100 m2.

Od 9. prosince 2002 se pyšníme certifikátem systému managementu jakosti dle normy ČSN EN ISO 9001:2001 u akreditovaného certifikačního orgánu č. 3011 Qualiform a.s., Brno.

Pro spokojenější život našich pracovníků jsme v roce 2003 přesunuli pražskou pobočku do nově zrekonstruované budovy v Praze 4 Podolí, ulici Pod Klaudiánkou č.1026. Tato budova nabízí: výrobní a skladovací prostory, kanceláře a ubytovací kapacitu pro cca 25 montážních pracovníků.

Na konci roku 2003 se také původní firma František Dvořan - IZOLMONT (fyzická osoba) transformovala na Dvořan IZOLMONT Bzenec s.r.o. (právnická osoba). Původní firma nezaniká, nadále slouží pro účely sjednaných závazků, jako jsou záruky na dílo, vyrovnání pohledávek a pozastávek.

V současné době průměrně zaměstnáváme cca 65 kvalifikovaných pracovníků v oborech tesař, klempíř, izolatér, pokrývač, zámečník, zedník, obkládač a natěrač. Jejich počet se samozřejmě v sezóně zvyšuje. Pro zvládnutí tohoto pracovního týmu využíváme převážně vysokoškolsky vzdělané 3 stavbyvedoucí a rozpočtáře, 1 vedoucího provozu a všemu tomu velí nejzkušenější a služebně nejstarší vedoucí výroby.

Závěrem lze tedy konstatovat, že se řadíme mezi nejstarší a nejzkušenější fungující firmy na českém trhu. Počtem zaměstnanců se zaměřením na izolace staveb a dodávky střech všech typů jsme jedna z největších firem v ČR. Vychovali jsme desítky kvalitních pracovníků. Někteří z nich se osamostatnili, ale i přesto, že si konkurujeme, máme téměř se všemi velmi korektní vztahy. Společnost Dvořan IZOLMONT Bzenec s.r.o. je již tři desetiletí zárukou kvalitně odvedené práce a dlouhodobé životnosti střešní konstrukce za dodržení všech záručních podmínek vyplývajících z uzavřených smluv o dílo. A toto je důvod, proč nás investoři oslovují a důvěřují nám. 

Za celý kolektiv firmy Dvořan IZOLMONT Bzenec s.r.o.

František Dvořan – jednatel a ředitel společnosti

 

Probíhající stavby
Riverpark Modřany - objekt D
Lokalita: Praha
Výměra: 3600m2
Napište nám
Jméno:
Email:
Telefon:
Adresa:
Lokalita:
Zpráva:
Opište, prosím, kontrolní kód: control-code
2012-2022 © Dvořan IZOLMONT Bzenec s.r.o. | design a programování dataq.cz