Naším největším zájmem je spokojený zákazník. Proto se vždy snažíme o přímý, odborný a individuální pohled na každou zakázku, kterou provádíme proškolenými a maximálně kvalifikovanými pracovníky ve svém oboru.
Ve spojení s návrhem kvalitních materiálů jsou naše střechy na špičkové úrovní s maximální možnou životností.

Profil firmy

Společnost Dvořan IZOLMONT Bzenec s.r.o. se již od svého založení opírá o strategii postavenou na kvalitních izolačních a střešních systémech. Vždy se snažíme v maximální možné míře vyhovět požadavku klienta. Nejdeme ovšem do zakázek, takzvaně,  za každou cenu.  Kvalitě podřizujeme nejen přísný výběr dodavatelů materiálů, nové výrobní technologie, ale rovněž profesionalitu při samotné aplikaci, kterou zabezpečujeme vlastními zkušenými pracovníky a kteří spolu s dodávkou kvalitních materiálů ve finále zastupují velmi důležitou roli.

Naše společnost nabízí nejen kvalitní střešní a izolační systémy, zateplení budov, ale také odborný servis při samotné realizaci. Telefonicky, případně elektronicky přes zákaznický servis je možné objednat návštěvu našeho technika, který v krátké době bezplatně zabezpečí posudek stávajícího stavu, návrh nejvhodnějšího technického řešení, výpočet zateplení střechy, cenovou kalkulaci a individuální přístup ke každému z Vás.

Uvědomujeme si, že většina klientů, kteří se starají o své domy, nejsou stavebními odborníky. Proto naši stavební technici pomáhají zákazníkům i v oblasti vhodného výběru a aplikace stavebních materiálů. Všechny tyto služby provádíme zdarma. Naše filozofie je postavena na osobním kontaktu se zákazníkem, kdy je pro nás důležité, abychom zákazníkovi předali nejen odpovídající odborné informace, ale abychom tyto informace uměli podat srozumitelnou formou i případnému laikovi.

V oblasti navrhování složitějších střešních konstrukcí a při řešení problémů stavební fyziky dlouhodobě spolupracujeme se společností AtelierDEK a.s., pod odbornou garancí Doc. Ing. Zdeňka Kutnara, CSc. Společnost AtelierDEK a.s. byla v roce 2012 jmenována Ministerstvem spravedlnosti i soudním znaleckým ústavem.  Máme svého zástupce i v nově vzniklé společnosti ČHIS s aktivní účastí na procesu tvorby evropských norem i ČSN v oboru izolací a konstrukcí staveb.

Je nám jasné, že pro většinu klientů představuje rekonstrukce střešní konstrukce riziko v případě zatečení do interiéru. Vždy se snažíme, aby k takové situaci nedošlo, stane-li se takový případ, má naše firma u České pojišťovny, a.s. sjednané pojištění odpovědnosti za způsobenou škodu do výše 5 mil. Kč a zasmluvněny partnery, kteří jsou schopni ve velmi krátkém termínu uvést všechny poškozené konstrukce do bezvadného stavu.

Naše reference zahrnují novostavby i rekonstrukce v oblasti občanské, bytové i průmyslové výstavby. Realizujeme zakázky pro státní i soukromé investory po celé České republice. Mezi naše pravidelné a největší odběratele patří celorepublikově známé firmy jako je Skanska a.s., Pozemstav Prostějov a.s. Subterra a.s., Hrušecká stavební spol s.r.o., Syanco s.r.o., a desítky Stavebních bytových družstev a soukromých klientů po celé ČR. Těší nás i zájem zahraničních investorů, jako je Itálie, Rakousko, Slovensko a Chorvatsko.

Neustálým prověřováním kvality stavebních výrobků a jejich odborným výběrem jsme průběžně po celou dobu působení na trhu od roku 1993 pravidelně rozšiřovali a doplňovali zkušenosti s použitím bohaté nabídky izolačních materiálů. V současné době již zpracováváme všechny kategorie materiálů potřebných pro zhotovení kompletní skladby ploché i šikmé střechy. Ke všem z nich jsme získali oficiální certifikáty na jejich aplikaci a všechny námi aplikované materiály mají veškeré nutné certifikace a prohlášení dle platné legislativy ČR.

Udělejte si čas na Váš dům a neváhejte se poradit s našimi odborníky.

František Dvořan – jednatel a ředitel společnosti

 

Probíhající stavby
Napište nám
Jméno:
Email:
Telefon:
Adresa:
Lokalita:
Zpráva:
Opište, prosím, kontrolní kód: control-code
2012-2022 © Dvořan IZOLMONT Bzenec s.r.o. | design a programování dataq.cz