Za dvacet let působení na trhu jsme provedli na více než 2400 objektech realizaci střech, bazénů a izolací nejen v ČR, ale i v zahraničí.
Níže naleznete některé z referenčních staveb realizovaných společností Dvořan IZOLMONT Bzenec s.r.o.

Referenční stavba: Gymnázium Jana Blahoslava

Zpět na seznam referencí

Datum realizace:
duben/2015

Lokalita: Ivančice
Výměra: 1200 m2
Typ konstrukce:
Plochá střecha

Rekonstrukce střešního pláště souvrstvým modifikovanými asfaltovými pásy VEDAG se zateplením a na části střech provedena i demontáž stávajícího střešního pláště.

Nový střešní plášť proveden na stávající - položena tepelná izolace z polystyrenu EPS 150 S tl. 200 mm (2x100 mm s přelozením spár pro eliminaci tepelných mostů), nalepena podkladní hydroizolační vrstva ze samolepícího modifikovaného asfaltového pásu ICOLEP L 30 prokotvená šrouby do betonu EFHD 6,3x130 + teleskop T 165, natavena vrchní hydroizolační vrstava z modifikovaného asfaltového pásu s posypem EUROFLEX 5,2 mm.

Nový střešní plášť proveden po demotáži stávajícího souvrství - demontáž hydroizolačního souvrství, prkeného bednění, krovů a tepelné izolace z minerální vlny, napenetrování betonového podkladu asfaltovým lakem PENETRAL ALP, natavena parotěsná zábrana z modifikovaného asfaltového pásu s hliníkovou vložkou ICOPAL Radon AL 4, položena tepelná izolacez rovných a spádových polystyrenových desek EPS 150 S tl. 120 mm + 10-250 mm, nalepena podkladní hydroizolační vrstva ze samolepícího modifikovaného asfaltového pásu ICOLEP L 30 prokotvená šrouby do betonu GBST 6,0x130-160 + teleskop T 225-400, natavena vrchní hydroizolační vrstava z modifikovaného asfaltového pásu s posypem EUROFLEX 5,2 mm.

Dále provedeno zateplení atik extrudovaným polystyrenem XPS tl. 50 mm vč. desky OSB 3 tl. 18 mm vyspádované dovnitř střechy. Klempířské prvky provedeny z barevného plechu KJG. Střešní výlez LAMPLAST.

Před realizací

Realizace

Po realizaci

Probíhající stavby
Napište nám
Jméno:
Email:
Telefon:
Adresa:
Lokalita:
Zpráva:
Opište, prosím, kontrolní kód: control-code
2012-2022 © Dvořan IZOLMONT Bzenec s.r.o. | design a programování dataq.cz