Za dvacet let působení na trhu jsme provedli na více než 2400 objektech realizaci střech, bazénů a izolací nejen v ČR, ale i v zahraničí.
Níže naleznete některé z referenčních staveb realizovaných společností Dvořan IZOLMONT Bzenec s.r.o.

Referenční stavba: BD Affinity

Zpět na seznam referencí

Datum realizace:
duben/2014 - září/2014

Lokalita: Praha 4 - Chodov
Výměra: 1832 m2
Typ konstrukce:
Plochá střecha,
Zemní izolace

Provedení parotěsné zábrany penetrací Penetral Alp a asfaltovými pásy Glastek AL 40 Mineral. Pokládka tepelné izolace z pěnového polystyrenu EPS 100 S tl. 60 mm a tl. od 100 mm spádových klínů EPS. Pokládka separační vrstvy z polypropylenových vláken FILTEK 300 g/m2 a provedení povlakové izolace z PVC fólie DEKPLAN 76 tl. 1,5 mm. Stabilizace střešního pláště kotvením šrouby GBST s Teleskopy do stropní železobetonové konstrukce. Provedení klempířských prvků z plechu Viplanyl.

Provedení parotěsné zábrany penetrací Penetral Alp a asfaltovými pásy Glastek AL 40 Mineral. Pokládka tepelné izolace z extrudovaného polystyrenu XPS tl. 100 mm. Provedení povlakové izolace z asfaltových pásů Elastek 50 GARDEN. Pokládka separační vrstvy  z polypropylenových vláken FILTEK 500 g/m2 a provedení ochranné vrstvy nopovou fólií DEKDREN T20.

Provedení parotěsné zábrany penetrací Penetral Alp a asfaltovými pásy Glastek AL 40 Mineral. Pokládka tepelné izolace z pěnového polystyrenu EPS 100 S tl. 60 mm a tl. od 100 mm spádových klínů EPS. Pokládka separační vrstvy z polypropylenových vláken FILTEK 300 g/m2 a provedení povlakové izolace z PVC fólie DEKPLAN 77 tl. 1,5 mm. Provedení klempířských prvků z plechu Viplanyl. Pokládka pochozí betonové dlažby na terče.

Před realizací

Realizace

Po realizaci

Probíhající stavby
Napište nám
Jméno:
Email:
Telefon:
Adresa:
Lokalita:
Zpráva:
Opište, prosím, kontrolní kód: control-code
2012-2022 © Dvořan IZOLMONT Bzenec s.r.o. | design a programování dataq.cz