Za dvacet let působení na trhu jsme provedli na více než 2400 objektech realizaci střech, bazénů a izolací nejen v ČR, ale i v zahraničí.
Níže naleznete některé z referenčních staveb realizovaných společností Dvořan IZOLMONT Bzenec s.r.o.

Referenční stavba: Bytový dům Slunečná 8, 9, 10

Zpět na seznam referencí

Datum realizace:
červen/2011 - srpen/2011

Lokalita: Hodonín
Výměra: 525 m2
Typ konstrukce:
Plochá střecha

Na stávající střešní plášť z asfaltových plášťů byla položena tepelná izolace z pěnového polystyrenu EPS 100 S tl. 150 mm ve dvou vrstvách s prostřídáním spar. Atiky střechy byly zatepleny pěnovým polystyrenem EPS 70 S tl. 50 mm.  Na tepelnou izolaci byla položena separační geotextílie z polypropylenových vláken FILTEK 300 g/m2 a hlavní hydroizolační vrstva z PVC fólie FATRAFOL 810 tl. 1,5 mm, která byla mechanicky kotvena k podkladu. Na stěny výtahových šachet bylo provedeno zateplení z pěnového polystyrenu EPS 70 S tl. 50 mm a omítka WEBER. Součástí dodávky byla výměna stávajících žlabů z Pz na výtahových šachtách za žlaby z TiZn plechu, vyvýšení stávajících VZT jednotek nad úroveň nově pokládané tepelné izolace, spádování koruny atiky směrem do střechy a předsazení závětrné lišty pro fasádní zateplovací systém deskou OSB.

Po realizaci

Probíhající stavby
Napište nám
Jméno:
Email:
Telefon:
Adresa:
Lokalita:
Zpráva:
Opište, prosím, kontrolní kód: control-code
2012-2018 © Dvořan IZOLMONT Bzenec s.r.o. | správa obsahu Ing. Lukáš Janík, 736 487 828 | design a programování dataq.cz