Za dvacet let působení na trhu jsme provedli na více než 2400 objektech realizaci střech, bazénů a izolací nejen v ČR, ale i v zahraničí.
Níže naleznete některé z referenčních staveb realizovaných společností Dvořan IZOLMONT Bzenec s.r.o.

Referenční stavba: Nestlé Česko s.r.o., závod SFINX

Zpět na seznam referencí

Datum realizace:
září/2007 - prosinec/2007

Lokalita: Holešov
Výměra: 2350 m2
Typ konstrukce:
Šikmá střecha

Kompletní rekonstrukce střešního pláště výrobní budovy. Práce byly rozděleny na 4. etapy.

1. etapa - Montáž a po provedení všech prací demontáž systémového lešení LAYHER BLITZ.

2. etapa - Provedení zateplení půdního prostoru minerální vatou SAGLAN tl. 160 mm vč. parotěsné zábraný DEKFOL N AL 170 SPECIÁL a ochranné netkaná textilie FILTEK. Pod zateplením provedeno nové bednení z  dřevoštěpkových desek OSB 3 tl. 15 mm N-4PD na stávající dřevěné nosné prvky opatřené fungicidním a insekticidním přípravkem proti plísním, dřevokazným houbám, škůdcům a hmyzu. Na celou délku půdního prostoru byla provedena montážní lávka.

3. etapa - Výměna stavající krytiny z vlnitého plechu vč. laťování a krovů na valbové střeše za novou krytinu z trapézových plechů DEKPROFILE TR35 R polyester SP25 vč. latí, kontralatí, krovů a difúzní fólie DEKTEN 135. Zateplení a parozábrana stejné jako v 2. etapě

4. etapa - Demontáž eternitových šablon vč. prkenném bednění tl. 30 mm, impregnace stávající dřevěné konstrukce, montáž parotěsné zábraný DEKFOL N AL 170 SPECIÁL a tepelné izolace SAGLAN tl. 160 mm mezi krovy, montáž kontralatí a latí vč. difúzní fólie DEKTEN 135, položena nová plechová krytina ze šablon DEKTILE 375 polyester SP35mat.

Klempířské konstrukce provedeny z barevného plechu MYRIAD.

Před realizací

Realizace

Po realizaci

Probíhající stavby
Napište nám
Jméno:
Email:
Telefon:
Adresa:
Lokalita:
Zpráva:
Opište, prosím, kontrolní kód: control-code
2012-2022 © Dvořan IZOLMONT Bzenec s.r.o. | design a programování dataq.cz